A-Z Liste
Site Haritası
 
HAKKINDA ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ AKADEMİK İYTE'M İLETİŞİM
ŞBP Öğrencilerine Shining Star ödülü
İYTE Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama (ŞBP) Bölümü Öğrencileri,  projeleriyle Shining Star Awards’ta birinci olarak ödül aldı. 

Eğlence, etkinlik ve rekreasyon alanlarına yönelik düzenlenen ATRAX  Fuarı bünyesinde sektörün daha nitelikli hizmetler sunmasına katkı sağlamak ve yeni projeleri teşvik etmek amacıyla 15 kategoride düzenlenen Shining Star Awards Eğlence Ödüllerinin üniversite kategorisinin birincisi İYTE’li öğrencilerin projesi oldu. 

“Belediye Parklarının İşlevselleştirilmesi ve İyileştirilmesi İçin Öne Sürülen En İyi Fikirler” başlığı altında, üniversite öğrencilerinin projeleriyle katıldığı kategoride İYTE ekibi, “Bir Mahalle Parkının Herkes İçin Yeniden İşlevselleştirilmesi: Anadolu Ajansı 85. Yıl Parkı (İzmir)” adlı projesiyle yer aldı. 


Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatma Şenol’un yöneticiliğini yaptığı ve H. Kübra Baştuğ, F. Öykü Çömez, Ahmet S. Imıl, Sadiye Kılıç ve Berkan Özgür’den oluşan proje ekibi, ödüllerini 2 Şubat 2018 tarihinde İstanbul’da düzenlenen bir törenle aldı. 

 
Son Güncelleme : Emrullah Demiraslan 08.02.2018 11:19
İçerik Sorumlusu : İYTE MWO  
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO İzmir Üniversiteleri İYTE'de Ne Nerede?