A-Z Liste
Site Haritası
 
HAKKINDA ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ AKADEMİK İYTE'M İLETİŞİM
Akademi'de 8. Dönem KOSGEB İş Birliğinde Başlıyor
Teknopark İzmir tarafından, girişimciliğin özendirilmesi ve farkındalık oluşturulması, girişimcilik kültürünün güçlendirilmesi ve yaygınlaştırılması, iş fikirlerinin nitelikli iş planlarına dönüşmesi amacıyla her yıl düzenlenen Tekno-Girişimcilik Eğitimleri’nin 8.si bu yıl KOSGEB iş birliğinde başlıyor.

“KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri” ile birleştirilen 8. Tekno-Girişimcilik Akademisi’ne katılmaya hak kazanan girişimci adayları, eğitim sonunda KOSGEB Girişimcilik Destek Programı’ndan 50.000 TL geri ödemesiz hibe desteğinden faydalanmaya hak kazanacak. 

Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi’nde düzenlenecek 8. Tekno-Girişimcilik Akademisi’ne katılmaya hak kazanan girişimciler ayrıca, Classboom ön kuluçka ve kuluçka merkezine kabul edilecek, ücretsiz ofis desteğinden de yararlanacak. 

Son başvuru tarihi 17 Şubat 2017 Cuma günü (23:59) olan Akademide dersler 21 Şubat 2017 Salı günü başlayacak. Ayrıntılı ders programı, katılımcılara e-posta yoluyla bildirilecek.


 
Son Güncelleme : Emrullah Demiraslan 22.02.2017 14:55
İçerik Sorumlusu : İYTE MWO  
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO İzmir Üniversiteleri İYTE'de Ne Nerede?