A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
4. İYTE Savunma Sanayi ve Havacılık Paneli
İYTE Girişim Topluluğunun katkılarıyla 4. İYTE Savunma Sanayi ve Havacılık Paneli düzenleniyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen panel ile ülkemizdeki savunma sanayinin önde gelen firmaları, üst düzey yetkilileri aracılığıyla deneyimlerini aktaracak.

4. İYTE Savunma Sanayi ve Havacılık Paneli
35 Saatlik Bir Maraton: Hack4Energy
İzmir Kalkıma Ajansı’nın Start In İzmir platformu ile İzmir girişimcilik ekosistemine yaptığı katalizör etkisi, Teknopark İzmir’in enerji alanında kümelenme misyonu ile birleşti ve sonuç 35 saat sürecek bir maraton: Hack4Energy. Enerji alanında kendini geliştiren/geliştirmek isteyen öğrencileri, çalışanları, girişimcileri ve akademisyenleri bekliyoruz.

35 Saatlik Bir Maraton: Hack4Energy
COST ve İkili İşbirliği Programları Bilgilendirme Toplantısı
COST ve İkili İşbirliği Programlarına yönelik 12 Mayıs 2017 Cuma günü saat 14:00 - 16:00 saatleri arasında Teknopark İzmir, İnovasyon Merkezi’nde bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Toplantı kapsamında, programlar hakkında detaylı bilgi edinebilir ve programlara başvuru yapmak isteyen akademisyenlerimiz projeleri hakkında detaylı soruları TÜBİTAK uzmanlarına yöneltebilir.

COST ve İkili İşbirliği Programları Bilgilendirme Toplantısı
Tüm Etkinlikler
Haberler
Rektör Güden'in 23 Nisan Mesajı
Ulusal egemenliğin ilan edildiği ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı günü çocuklara armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyor ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularla kutluyorum.

Rektör Güden'in 23 Nisan Mesajı
İYTE En İyiler Arasında
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, dünyanın en büyük küresel üniversite değerlendirme sitelerinden biri olan U-Multirank’ın listesinde yer aldı. Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen U-Multirank’ın 30 Mart 2017 tarihinde yayınladığı listede, aralarında İYTE’nin de bulunduğu 1.500 üniversite ile ilgili detaylı bilgiler yer alıyor.

İYTE En İyiler Arasında
İUP Dönem Başkanlığı İYTE’de
Senato Salonunda, 12 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. H. Beril Dedeoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kasman, Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Galip Akhan, Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Cemali Dinçer, İzmir Ekonomi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. F. N. Can Şımga-Mugan ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper katıldı.

İUP Dönem Başkanlığı İYTE’de
Tüm Haberler
Duyurular
11.04.2017 | Öğrenci
2017 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Kesinleşen Yerleştirme Sonuçları
29.03.2017 | Genel
Trafikte Saygı Konulu Spot Film Yarışması
17.02.2017 | Genel
Uluslararası Ar-Ge İşbirlikleri Zirvesi ve Fuarı
07.02.2017 | Personel
2016-2017 Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuruları Başlıyor
18.06.2014 | Genel
Başbakanlık Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Tarafından Yapılan BİMER Duyurusu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?