A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Sektörün Girişimcileri
Girişim Topluluğu tarafından düzenlenen Sektörün Girişimcileri etkinliği 18-19 Nisan 2018 tarihlerinde Prof. Dr. Erdal Saygın Amfisinde gerçekleştirilecek. Etkinlik boyunca; otomotiv, haberleşme, otomasyon, enerji, çevre, kimya ve gıda olarak 5 farklı alanda günümüzdeki gelişmeleri, kurumlarda gerçekleştirilen girişimleri ve inovasyon çalışmalarının ele alınması hedefleniyor.

Sektörün Girişimcileri
Kariyer Günü Etkinliği
Kariyer planlama etkinlikleri kapsamında İYTE Kariyer Destek Merkezi, Teknopark İzmir ve öğrenci topluluğumuz IEEE İYTE ile ortaklaşa düzenlenen "İYTE-Delphi Automotive Kariyer Günü Etkinliği"ne tüm öğrencilerimiz davetlidir. Etkinlik Programı afişte yer almaktadır. Katılımcılara etkinlik sonrası e-sertifika gönderilecektir.

Kariyer Günü Etkinliği
Sanayi 4.0 Sertifika Programları
İYTESEM, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’yla imzalanan protokolle Türkiye’de araştırma üniversitesi olarak seçilen on üniversitenin sürekli eğitim merkezinden biri olarak “Sanayide Dijital Dönüşüm–Sanayi 4.0” için nitelikli insan gücü yetiştirilmesinde katkıda bulunacaktır. İYTESEM’in 2012'den beri üstlendiği Ar-Ge, teknoloji, inovasyon yönetimi eğitimlerinin yanı sıra proje yönetimi ve bilgi teknolojileri yönetimi alanlarında da eğitimler verilecektir.

Sanayi 4.0 Sertifika Programları
Tüm Etkinlikler
Haberler
Bedenimizin Sessiz Dili
Hizmet İçi Eğitim kapsamında düzenlenen seminerler dizisinin ikinci bölümünde Dr. Cengiz Üzün İYTE’lilere “Beden Dili” konusunda eğitim verdi. İYTE personelinin yanı sıra öğrencilerin de ilgi gösterdiği eğitimde; günlük hayatta ve çalışma esnasında karşılaşılan sorunlar uygulamalı olarak anlatıldı.

Bedenimizin Sessiz Dili
İYTE’deki “Kuluçka”dan 3,5 Milyon Dolarlık Şirket Çıktı
Kanser araştırmalarını kolaylaştıran mikroçip buluşu uluslararası ödüller kazanan Doç. Dr. Okvur’un Teknopark İzmir Kuluçka Merkezinde kurduğu firması İnitio Biyomedikal Mühendislik, 3,5 milyon Dolar değerleme ile yatırım aldı. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Devrim Pesen Okvur...

İYTE’deki “Kuluçka”dan 3,5 Milyon Dolarlık Şirket Çıktı
Pozitif Düşünmenin Gücü
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde, Kişisel Gelişim Uzmanı Hülya Gözaçan tarafından “Bilinçaltı Temizlik ve Arınma” konulu eğitim verildi. Hülya Gözaçan Akademisi Kurucusu ve Yöneticisi Hülya Gözaçan, İYTE Gösteri Merkezi’nde yapılan eğitimde bilinçaltının tanımını yaptı.

Pozitif Düşünmenin Gücü
Tüm Haberler
Duyurular
10.04.2018 | Genel
2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı
09.04.2018 | Öğrenci
Yeni-2018 Erasmus (+) Öğrenim Hareketliliği Kesinleşen Yerleştirme Sonuçları
05.02.2018 | Genel
2018-2019 Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuruları Başlıyor
18.06.2014 | Genel
Başbakanlık Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Tarafından Yapılan BİMER Duyurusu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO Bimer İYTE'de Ne Nerede?