A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan "Ön Kayıt Formu" ve istenen diğer belgelerle birlikte 10 Haziran 2016 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü'ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Lisansüstü öğrenci alacak programlar ve başvuru ile ilgili bilgileri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
18. İYTE Bahar Şenliği
Bu yıl baharı 10-12 Mayıs 2016 tarihlerinde düzenlenecek 18. Bahar Şenliği ile karşılıyoruz. İYTE, bir kez daha birbirinden renkli organizasyonlarla dolu üç gün boyunca koca bir yılın stresini atmak için şenlik alanında olacak.

18. İYTE Bahar Şenliği
Fanfarchitecture Etkinlik Serisi
İYTE Mimarlık Bölümü, mimarlık disiplini otoritelerinin konuşmaları ve atölye çalışmalarından oluşan Fanfarchitecture etkinlik serisini düzenlemektedir. Mimarlık Fakültesi, A Blok seminer salonunda gerçekleşecek olan organizasyonun güncel etkinlik programı ve konu başlıklarını; www.facebook.com/ fanfarchitecture/ sayfasından takip edebilirsiniz.

Fanfarchitecture Etkinlik Serisi
Tüm Etkinlikler
Haberler
CreaTech+ Etkinliğine Büyük İlgi
İYTE İnovasyon Topluluğu’nun “Kendine artı kat, geleceği yarat” sloganıyla bu yıl ikincisini düzenlediği, öğrencilerle çeşitli sektör temsilcilerini bir araya getiren CreaTech+ etkinliği büyük ilgi gördü. İYTE İnovasyon Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlikte; TİM İnovasyon ve Girişimcilik Danışmanı Alphan Manas, İş Geliştirme Uzmanı Taylan Demirkaya ve İletişim Stratejileri Uzmanı Dr. Cengiz Üzün’ün de aralarında bulunduğu konuşmacıların sunumları öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi.

CreaTech+ Etkinliğine Büyük İlgi
Barbaros Evi Türkiye Mimarlık Yıllığı 2015’e Seçildi
Enstitümüz Mimarlık Fakültesi araştırma görevlisi Onurcan Çakır’ın İzmir'in Barbaros Köyü'nde kendisi için tasarlayıp inşa ettirdiği “Barbaros Evi”, Türkiye Mimarlık Yıllığı 2015 için seçilen 39 projeden biri oldu. 3 Mart 2016 tarihinde değerlendirilen 122 proje arasından; 29 mimari, 6 iç mekan ve 4 adet kentsel tasarım/ peyzaj projesi yıılıkta yer almaya hak kazandı.

Barbaros Evi Türkiye Mimarlık Yıllığı 2015’e Seçildi
İlk Yerli Üretim Optoelektronik Dilatometre Projesine 3.lük Ödülü
Teknopark İzmir bünyesinde ar-ge çalışmalarını sürdüren Optonom Bilimsel Ölçüm Araçları, TET AR-GE Proje Pazarı Yarışması’nda ilk yerli üretim “Optoelektronik Dilatometre Projesiyle” 3. olarak yine bir başarı kazandı. İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark İzmir) Ar-Ge Firması Optonom Bilimsel Ölçüm Araçları, kuruluşunda yakaladığı başarıyı sürdürmeye devam ediyor.

İlk Yerli Üretim Optoelektronik Dilatometre Projesine 3.lük Ödülü
Tüm Haberler
Duyurular
17.04.2016 | Öğrenci
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alımları başlamıştır.
12.04.2016 | Öğrenci
2016 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Yerleştirme Sonuçları
11.04.2016 | Öğrenci
2015-2016 Yaz Okulu’nda Açılacak Dersler
11.04.2016 | Öğrenci
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Onur – Yüksek Onur Listeleri
11.03.2016 | Genel
İYTE 2015 Yılı Faaliyet Raporu Yayınlanmıştır
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?