A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 12 Haziran 2017 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Lisansüstü öğrenci alacak programlar ve başvuru ile ilgili bilgileri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
VI. GBYF İYTE Kampüsü’nde
VI. Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Sergisi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği ev sahipliğinde yapılacak. Bilişim sektörü ile üniversiteleri buluşturan yarışmaya, İzmir ve çevre illerdeki üniversite öğrencileri katılacak.

VI. GBYF İYTE Kampüsü’nde
Historic Landscapes: Character, Assesment and Visualization
British Academy desteğiyle Newcastle Universitesi – Hitit Üniversitesi ortaklığı ile yürütülen “Unlocking Ionian the Landscape: Historic Landscapes of Urla-Çeşme Peninsula” başlıklı proje kapsamında İYTE Tasarım, Mimarlık ve Kent Araştırmaları Merkezi’nin (TAMİKAM) organizasyonuyla 02-03 Haziran 2017 tarihlerinde "Historic Landscapes: Characters, Assessment and Visualization" başlıklı bir çalıştay düzenlenecektir.

Historic Landscapes: Character, Assesment and Visualization
Tüm Etkinlikler
Haberler
2. İYTE Go Turnuvası Gerçekleştirildi
Türk Japon Kültür Topluluğu , İYTEGO alt çalışma grubu tarafından 20-21 Mayıs 2017 tarihinde kampüsümüzde 2. İYTE Go Turnuvası gerçekleştirildi. Uzun bir aradan sonra ikincisi düzenlenen İYTE Go turnuvası, şehirden uzak, doğayla iç içe geçti. Farklı şehirlerden gelen, 38 kişinin katıldığı turnuvada çoğunluğun yüksek seviyeli oyuncular olması dikkat çekiciydi.

2. İYTE Go Turnuvası Gerçekleştirildi
Barbaros Evi’ne Jüri Özel Ödülü
Mimarlar Odası İzmir Şubesi’nin 2010 yılında başlattığı, bu yıl dördüncüsü düzenlenen “İzmir Mimarlık Sergisi ve Ödülleri” sahiplerini buldu. Enstitümüz Mimarlık Fakültesi araştırma görevlisi Onurcan Çakır’ın, İzmir'in Barbaros Köyü'nde kendisi için tasarlayıp inşa ettirdiği “Barbaros Evi”, alçakgönüllü yaklaşımı, içinde bulunduğu çevresel faktörlere gösterdiği duyarlılık; doğrudan ve sade tasarım dili ile Jüri Özel Ödülüne değer görüldü.

Barbaros Evi’ne Jüri Özel Ödülü
Trivia Quiz’de İYTE 3. Sırada
İzmir Üniversiteleri hazırlık sınıfları arasında düzenlenen bilgi yarışmasında İYTE 3. oldu. İzmir’de bulunan sekiz üniversitenin hazırlık sınıfları arasında 27 Nisan 2016 tarihinde yapılan İngilizce bilgi yarışmasında Okutman İnci Kaplan önderliğindeki İYTE takımı üçüncü oldu. Ekonomi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen yarışmaya İYTE üç takımla katıldı.

Trivia Quiz’de İYTE 3. Sırada
Tüm Haberler
Duyurular
22.05.2017 | Öğrenci
Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü Başvuruları
22.05.2017 | Akademik
Enstitümüz Öğretim Üyesi Alımına İlişkin İlan
15.05.2017 | Öğrenci
2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alımı Başlamıştır
29.03.2017 | Genel
Trafikte Saygı Konulu Spot Film Yarışması
18.06.2014 | Genel
Başbakanlık Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Tarafından Yapılan BİMER Duyurusu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?