A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan "Ön Kayıt Formu" ve istenen diğer belgelerle birlikte 10 Haziran 2016 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü'ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Lisansüstü öğrenci alacak programlar ve başvuru ile ilgili bilgileri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
500startups Yatırımcı & Girişimci Buluşması
Teknopark İzmir, ulusal ve uluslararası Venture Capital Fonları (VC Funds) ile girişimcilerini buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve Uluslararası Venture Capital Fonu (VC Fund) 500startups, 27 Mayıs 2016 Cuma günü saat 14:00’da Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi - Classboom’da düzenlenecek olan “Yatırımcı&Girişimci Buluşması” ile bölgemizdeki ar-ge firmalarıyla bir araya gelecek.

500startups Yatırımcı & Girişimci Buluşması
2. IWA Su, Atıksu ve Çevre Bölgesel Sempozyumu
Uluslararası Su Birliği (IWA) Bölgesel Sempozyumu İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde 22-24 Mart 2017 tarihlerinde Çeşme’de gerçekleştirilecektir. Su, atık su ve çevre ana başlıklarında düzenlenen sempozyumda, su kaynaklarının geçmişi, bugünü ve geleceği değerlendirilerek su kaynaklarının korunması için önlemler araştırılacaktır.

2. IWA Su, Atıksu ve Çevre Bölgesel Sempozyumu
Tüm Etkinlikler
Haberler
İYTE Mezunları Buluştu
İYTE Mezunlar Derneği (İYTE-MED) tarafından her yıl düzenlenen Mezunlar Günü’nün 5.si “#iytedeaskbaskadir” etiketiyle farklı şehirlerden birçok İYTE’liyi bir araya getirdi. 28 Mayıs 2016 tarihinde Kütüphane Gösteri Merkezi’nde buluşan mezunlar, keyifli sohbetler ve eğlenceli etkinliklere katıldı. 5. İYTE Mezunları Günü, Şenlik Alanı’ndaki İYTE hatırası panosunun önünde çektirilen toplu fotoğrafla son buldu.

İYTE Mezunları Buluştu
İYTE’li "Genç Beyinler" ödülleri topladı
Ege Bölgesi'nde bulunan 10 üniversitenin öğrencilerinin katıldığı V. Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi Fikir Yarışması'nda İYTE bir birincilik, üç de ikincilik aldı. Türkiye Bilişim Derneği İzmir Şubesi Koordinasyonunda, 28 Mayıs 2016 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde yapılan yarışmaya toplamda 31 öğrenciyle katılan İYTE, 6 kategoriden 4’ünde dereceye girmeyi başardı.

İYTE’li "Genç Beyinler" ödülleri topladı
Bilim Politikaları Konuşuldu
İYTE bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ICTP-ECAR Koordinasyon birimi Avrasya İleri Araştırmalar Merkezi tarafından düzenlenen “Sürdürülebilir Kalkınma için Bilim-Teknoloji-İnovasyon Politikaları ve Uluslararası İşbirliklerinin Rolü” konulu sempozyum, 26 Mayıs 2016 tarihinde İYTE Kütüphane Gösteri Merkezinde gerçekleştirildi.

Bilim Politikaları Konuşuldu
Tüm Haberler
Duyurular
27.05.2016 | Personel
İYTE 2016 İdari Personel Görevde Yükselme Sınav İlanı
23.05.2016 | Öğrenci
2016-2017 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Programı Yerleştirme Sonuçlarına İtiraz Sonucu Ek Yerleştirme
11.05.2016 | Öğrenci
İzmir Ticaret Borsası "Tarım Gençlerle Yükseliyor" Proje Yarışması
17.04.2016 | Öğrenci
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alımları başlamıştır.
12.04.2016 | Öğrenci
2016 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Yerleştirme Sonuçları
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?