A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Homecoming Days 2014
2014-2015 Akademik Yılının başlangıcı, Entitümüzde ilklerin yaşandığı bir yıl olacak. “Homecoming Days 2014” ile özelllikle öğrencilerimizin dinamik bir başlangıç yapabilmeleri hedeflendi. Etkinliklerde neler mi var? İlk gün oryantasyon. Daha sonra voleybol karşılaşması, koşu yarışması ve açılış konserleri. Ayrıntılar içeride.

Homecoming Days 2014
İYTE MAM’dan Görüntü Yarışması
İYTE Malzeme Araştırma Merkezi’nin her yıl düzenlemiş olduğu Taramalı Elektron Mikroskop (SEM) Görüntü Yarışması’nın bu yıl 6.sı düzenlenmektedir. Son başvuru tarihi 26 Eylül 2014 olan yarışmaya İYTE lisans ve lisansüstü programlarına kayıtlı öğrenciler ve tüm araştırmacılar yalnızca İYTE MAM’da alınan görüntülerle katılabileceklerdir.

İYTE MAM’dan Görüntü Yarışması
YDYO’dan “Week of Welcome”
İYTE Yabancı Diller Yüksekokulu olarak 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında yeni gelen hazırlık öğrencilerimize başarılar dileriz. Bu kapsamda 25 Eylül 2014 Perşembe günü saat 10.00’da “Week of Welcome” adıyla yapılacak olan Oryantasyon etkinliklerine tüm öğrencilerimiz davetlidir.

YDYO’dan “Week of Welcome”
Tüm Etkinlikler
Haberler
İYTE’de Akademik Yıl Başladı
İYTE, 2014-2015 akademik yıla 22 Eylül 2014 tarihinde yapılan oryantasyon eğitimiyle başladı. Prof. Dr. Erdal Saygın Amfisinde düzenlenen oryantasyon eğitimine; Rektör Prof. Dr. Mustafa Güden, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Funda Tıhmınlıoğlu, Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hasan Engin Duran ve Fen Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mehtap Eanes katıldı.

İYTE’de Akademik Yıl Başladı
İYTE Yaşam Merkezi Faaliyete Başladı
Kampüsümüzün Çeşme kapısına konumlanan İYTE Yaşam Merkezi akademik yılın başlamasıyla birlikte faaliyete geçecektir. Restoran, market, kitabevi, etüt salonu, oyun merkezi gibi birçok farklı hizmet sektöründen birimlerin yer aldığı Merkez; eğlence, alışveriş ve dinlenme aktivitelerini aynı çatı altında buluşturacak ve kampüsümüze bir dinamizm kazandıracaktır.

İYTE Yaşam Merkezi Faaliyete Başladı
“Bitki Temelli Aşı Üretimi” Birincilik Getirdi
İYTE’nin geleneksel “Ne Üretelim?” yarışmasında kazananlar ödüllerini düzenlenen bir törenle aldı. İYTE Kimya Mühendisliği tarafından her yıl organize edilen yarışmanın ödül töreni Kimya Mühendisliği Seminer Salonunda 12 Eylül 2014 tarihinde yapıldı. Yeni fikirlerinin desteklenmesi ve gençleri girişimciliğe özendirmek amacıyla düzenlenen “Ne Üretelim?” yarışmasının kazananları açıklandı.

“Bitki Temelli Aşı Üretimi” Birincilik Getirdi
Tüm Haberler
Duyurular
23.09.2014 | Genel
Kültür Bakanlığı "Sizce Türkiye Neyin Evi/Yurdu?" Konulu Fotoğraf Yarışması
23.09.2014 | Öğrenci
2014-ALES Sonbahar Dönemi Sınavı Duyurusu
23.09.2014 | Genel
2014-ALES Sonbahar Dönemi Sınavı Başvuruları
23.09.2014 | Genel
KSYÖ'nün(Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü) "Operasyon ve Planlama Yöneticisi (P-5)" İlişkin Münhal Kadro İlanı
23.09.2014 | Genel
Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimi Duyurusu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?