A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
IV. UKMOP Kongresi İYTE’de
Ulusal Kimya Mühendisliği Öğrenci Platformu Kongresi (UKMOP), 2010 yılında Ege Üniversitesi’nde başlatılmış, 2011 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve 2012 yılında ise Kocaeli Üniversitesi tarafından Öğrenci – Sanayi – Akademi - Kamu katılımıyla gerçekleştirilmiş bir organizasyondur. 4. UKMOP ise 4-5-6 Şubat 2015 tarihlerinde İYTE ChemE ve İYTE Kimya Mühendisliği Bölümü tarafından gerçekleştirilecektir.

IV. UKMOP Kongresi İYTE’de
İzHACK’15 “Siber Güvenlik”
IzHACK’15, İYTE IEEE Öğrenci Kolu Computer Society tarafından İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kampüsünde 28 Şubat - 1 Mart 2015 (Cumartesi-Pazar) tarihlerinde düzenlenecek olan bir “Siber Güvenlik” etkinliğidir. Her yıl tekrarlanması planlanan, eğitim ve yarışmalara sahip olan etkinlikte hedef, Siber Savunma alanında bilinçli üniversite öğrencileri ile siber savunma sektörünü bir araya getirmektir.

İzHACK’15 “Siber Güvenlik”
Kentsel ve Bölgesel Araştırmalar Sempozyumu
"Gayrimenkul Odaklı Büyümeden Üretime Dayalı Büyümeye Doğru" konulu 6. Kentsel ve Bölgesel Araştırmalar Sempozyumu İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Şehir ve Bölge Planlama Bölümü eş güdümünde, 17-18-19 Eylül 2015 tarihlerinde Izmir’de düzenlenecektir.

Kentsel ve Bölgesel Araştırmalar Sempozyumu
Tüm Etkinlikler
Haberler
Prof. Dr. Balköse’nin Yeni Kitabı Yayınlandı
Emekli öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Devrim Balköse’nin Prof. Dr. Abbas Hamrang ile birlikte editörlüğünü yaptığı “Applied Methodologies in Polymer Research and Technology” başlıklı kitap CRC Press tarafından basılmıştır. Polimerik malzemelerin birçok çeşidinin kapsama alındığı bu kitapta, polimer bilimi ve teknolojisi konusunda gerek sanayi kuruluşlarında gerekse akademide çalışan araştırmacılar için üretim zincirindeki fonksiyonel malzemelerin temel özellikleri özetlenmiştir.

Prof. Dr. Balköse’nin Yeni Kitabı Yayınlandı
MBG İlk Doktora Mezunlarını Verdi
Yeni yıl İYTE-MBG camiasına güzel haberlerle geldi. 5-6 Ocak 2015 tarihlerinde, İYTE-MBG Doktora Programı’nın ilk öğrencileri doktora tezlerini başarılı bir şekilde savundular. 5 Ocak’ta, Ayşe Banu Demir (Koç Lab), 6 Ocak'ta ise Aysun Adan Gökbulut ve Melis Kartal Yandım (Baran Lab) doktora tezlerini başarılı bir şekilde savunarak Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümünün ilk doktora mezunları oldular.

MBG İlk Doktora Mezunlarını Verdi
Zeytin Ağaçlarının DNA Şifresi Çözüldü
İYTE laboratuvarlarında yapılan çalışmayla Türkiye zeytin çeşitlerinin DNA düzeyinde barkotlama çalışması tamamlandı. Türkiye’nin zeytin ve zeytinyağı üretiminden daha fazla ekonomik değer kazanabilmesi için çalışmalar yapan İYTE Moleküler ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sami Doğanlar ve doktora öğrencisi Ali Tevfik Uncu, Türkiye’deki katma değeri yüksek zeytin türlerinin DNA düzeyinde barkotlama çalışmasını tamamladı.

Zeytin Ağaçlarının DNA Şifresi Çözüldü
Tüm Haberler
Duyurular
27.01.2015 | Öğrenci
2014-2015 Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programlara İlişkin Yapılan İngilizce Muafiyet Sınav Sonuçları
27.01.2015 | Öğrenci
2015-2016 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Dönemi Başvuruları
26.01.2015 | Personel
Enstitümüz YDYO Temel İngilizce Bölümü Okutman Kadrosu Ön Değerlendirme Sonucuna İlişkin Açıklama
23.01.2015 | Genel
Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığının Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı ile İlgili Duyurusu
23.01.2015 | Personel
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörlüğünden İdari Personel Alımı İlanı
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?