A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Biyoelektronik, Biyofotonik ve Biyosensörlerin Fiziksel, Biyolojik ve Kimyasal Temelleri
ICTP-ECAR’ın destekleriyle, biyomimetik ve biyolojik sistemlerdeki fiziksel elektromanyetik olaylar ile temelde ilgili olan önemli biyokimyasal parametreleri, teknoloji ve tıpta gelecek uygulamalara olan ihtiyaca cevap verecek şeklilde vurgu yaparak, sorgulamak ve keşfetmek üzere konusunda uzmanları ve ilgilileri bir araya getirmek amacıyla 26-29 Temmuz 2016 tarihleri arasında düzenlenen çalıştaya tüm ilgililer davetlidir.

Biyoelektronik, Biyofotonik ve Biyosensörlerin Fiziksel, Biyolojik ve Kimyasal Temelleri
2. IWA Su, Atıksu ve Çevre Bölgesel Sempozyumu
Uluslararası Su Birliği (IWA) Bölgesel Sempozyumu İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde 22-24 Mart 2017 tarihlerinde Çeşme’de gerçekleştirilecektir. Su, atık su ve çevre ana başlıklarında düzenlenen sempozyumda, su kaynaklarının geçmişi, bugünü ve geleceği değerlendirilerek su kaynaklarının korunması için önlemler araştırılacaktır.

2. IWA Su, Atıksu ve Çevre Bölgesel Sempozyumu
SATF2016 Konferansı
Dünyadaki ince film alanında çalışan bilim insanlarını bir araya getirmek amacıyla "2nd Science & Applications of Thin Films, Conference & Exhibition" SATF2016 Konferansı 19-23 Eylül 2016 tarihleri arasında bu yıl ikinci kez düzenlenecektir. Tüm Türkiye’nin yanısıra Avrupa, Ortadoğu, Amerika ve Uzakdoğu’dan, özellikle ince film konusunda çalışan (büyütme veya karakterizasyon) Fizik, Kimya, Biyoloji, Elektronik Müh., Malzeme Müh., Kimya Müh., Makina Müh. vb. bölümlerinden katılımcıları bekleriz.

SATF2016 Konferansı
Tüm Etkinlikler
Haberler
YÖK ve Tüm Üniversite Rektörlerinden Ortak Açıklama
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın "acil toplantı" çağrısının ardından, devlet ve vakıf üniversitelerinin rektörleri, millet iradesine ve demokrasiye yönelik düzenlenen darbe girişimini görüşmek üzere YÖK Konferans Salonu'nda bir araya geldi. Başkan Saraç'ın konuşmasından sonra basına kapalı devam eden toplantının ardından "YÖK ve tüm üniversite rektörleri" adına ortak açıklama yapıldı.

YÖK ve Tüm Üniversite Rektörlerinden Ortak Açıklama
İYTE, Türkiye Üniversite Memnuniyet Araştırması’nda Birinci Sırada
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE), Türkiye genelinde 174 üniversitede yapılan “Üniversite Memnuniyet Araştırması”na göre devlet üniversiteleri arasında birinci sırada yer aldı. Yaklaşık 11 bin öğrenciyle yapılan anket çalışması sonucunda İYTE, Türkiye’deki tüm üniversiteler arasında ise dördüncü oldu.

İYTE, Türkiye Üniversite Memnuniyet Araştırması’nda Birinci Sırada
İYTE Mezunlarını Uğurladı
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) 2015-2016 Akademik Yılı lisansüstü ve lisans mezunları diplomalarını törenle aldı. Bölümlerini başarıyla bitiren 58 lisansüstü ve 277 lisans mezunu öğrencinin diploma aldığı törene Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve 22. Dönem İzmir Milletvekili Bülent Baratalı da katıldı.

İYTE Mezunlarını Uğurladı
Tüm Haberler
Duyurular
28.07.2016 | Genel
İYTE Kurumsal İç Değerlendirme Raporu
27.07.2016 | Personel
Konut Tahsis Komisyonu Kararı
27.07.2016 | Personel
Görevde Yükselme Sınavına Katılacak Adayların Dikkatine
26.07.2016 | Personel
2016 Yılı Unvan Değişikliği Sınavı Başvuru Sonuçları
20.07.2016 | Personel
Enstitümüz Yabancı Diller Yüksekokulu Temel İngilizce Bölümü Okutman Kadrosu Sınav Sonucu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?