A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Endüstriyel Adaptasyon Programı
Türk Standardları Enstitüsü, üniversitelerin fen bilimleri veya mühendislik dallarının herhangi birinden yeni mezun olan veya bu üniversitelerin son sınıf öğrencileri ile ilgili, sektörün ihtiyaç duyabileceği teknik alanlarda sertifikalı uzmanlar yetiştirerek ülkemizin istihdamına katkıda bulunmak amacıyla hazırladıkları "Endüstriyel Adaptasyon Programı (EAP)" tanıtımı için Kütüphane Gösteri Merkezinde 27 Kasım 2014 Perşembe günü, 14.00-15.00 saatleri arasında bir seminer düzenleyeceklerdir.

Endüstriyel Adaptasyon Programı
AIDS - Ne Biliyoruz?
Enstitümüz Antropoloji Topluluğu ve Yaşam Bilimleri Topluluğu, 1 Aralık Dünya AIDS gününde; AIDS hastalığı üzerinde farkındalık oluşturmak, HIV pozitif kişilere olan bakış açısının doğruluğunu sorgulamak, hastalığı kültürel açıdan incelemek ve onları anlamaya çalışmak için, 1 Aralık 2014 Pazartesi günü saat 15.45’te Kütüphane Gösteri Merkezinde bir seminer düzenliyor.

AIDS - Ne Biliyoruz?
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 19 Aralık 2014 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Lisansüstü öğrenci alacak programlar ve başvuru ile ilgili bilgileri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
Tüm Etkinlikler
Haberler
İYTE-Teknopark İzmir’e Hibe Desteği
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde, kurulduğu 2002 yılından beri amacı üniversiteler ile üretim sektörlerinin iş birliği sağlanarak, teknolojik bilgi üretmek, üründe ve üretim yöntemlerinde yenilik geliştirmek olan İYTE-Teknopark İzmir, son 3 yılda büyük bir ivme göstererek Teknoparklar arasında 15. sıradan 2. sıraya yükseldi.

İYTE-Teknopark İzmir’e Hibe Desteği
Enstitümüz Rektörlüğüne Yeniden Prof. Dr. Mustafa Güden Atandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 130’uncu ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13’üncü maddeleri uyarınca, Yükseköğretim Kurulunun önerdiği adaylar arasından, 17 Kasım 2014 tarihinde yeniden Prof. Dr. Mustafa Güden’i Rektör olarak atamıştır. Rektör hocamızı ve ekibini kutlar, yeni dönemde başarılar dileriz.

Enstitümüz Rektörlüğüne Yeniden Prof. Dr. Mustafa Güden Atandı
İYTE-Teknopark İzmir Türkiye İkincisi Oldu
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 13 Kasım 2014 tarihinde düzenlenen 2.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi’nde Olgun Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (TGB) ödülleri kategorisinde, İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi İYTE-Teknopark İzmir, 60,7 puan alan ODTÜ Teknopark’ın hemen ardından, 56,5 puan alarak Türkiye ikincisi oldu.

İYTE-Teknopark İzmir Türkiye İkincisi Oldu
Tüm Haberler
Duyurular
25.11.2014 | Genel
Erciyes Üniversitesi PTE Academic Resmi Test Merkezi İle İlgili Duyuru
20.11.2014 | Akademik
Enstitümüz Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü Araştırma Görevlisi Alımı İlanı
14.11.2014 | Akademik
Ege Üniversitesi Nükleer Bilimler Enstitüsü 2014- 2015 Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Seminer Programı
03.11.2014 | Öğrenci
Kredi ve Yurtlar Kurumu Bursunu Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimiz Belirlendi
24.10.2014 | Öğrenci
2014 Zorunlu Yabancı Dil Hazırlık Sınıflarında Başarısız Olan Öğrenciler İçin Duyuru
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?