A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Türkiye’de Bilim ve Rejeneratif Tıp
Enstitümüz Yaşam Bilimleri Topluluğu (YABİTO) tarafından 27 Mart 2015 Cuma günü saat 15.45-17.15 saatleri arasında, Yrd. Doç. Dr. Güneş Özhan’ın konuk konuşmacı olarak katıldığı iki başlıktan oluşan bir söyleşi düzenlenmektedir. “Türkiye’de Bilimin ve Bilim İnsanının Geleceği” ve “Bir Doku ve Organ Yenilenmesi Modeli Olarak Zebra Balığı” başlıklı söyleşi, Kütüphane Gösteri Merkezinde gerçekleşecektir. Bu ilgi çekici konuları içeren söyleşiye tüm İYTE’liler davetlidir.

Türkiye’de Bilim ve Rejeneratif Tıp
İYTE-Karaburun Belediyesi Voleybol Maçı
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Voleybol Takımı ile Karaburun Belediyesi Voleybol Takımı İzmir Büyük Erkekler Ligi hazırlıkları kapsamında, 29 Mart 2015 Pazar günü saat 16.00’da özel bir karşılaşma için bir araya geliyor. İYTE-Karaburun Belediyesi Voleybol Özel Karşılaşması, İYTE Spor Salonunda gerçekleşecektir. İYTE Voleybol Takımını desteklemeye tüm İYTE’liler davetlidir.

İYTE-Karaburun Belediyesi Voleybol Maçı
Yoğun Madde Fiziği Toplantısı
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Fizik Bölümü’nün ev sahipliğinde, Yoğun Madde Fiziği ve ilgili konuları kapsayan bir toplantı (4. YMF-2015, İzmir) düzenlenecektir. 1984 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlenen Ankara Yoğun Madde Fiziği toplantılarının Ege Bölgesi ayağını oluşturan ve bu yıl İzmir’de dördüncü kez yapılacak olan toplantı, 17 Nisan 2015 tarihinde Matematik Bölümü Amfisinde yapılacaktır.

Yoğun Madde Fiziği Toplantısı
Tüm Etkinlikler
Haberler
İlaçsız Domates Artık Mümkün
İYTE’li bilim insanlarının geliştirdiği proje sayesinde kanserojen madde içeren ve ekolojik dengeyi bozan kimyasal ilaçları kullanmadan domates üretimine imkân sağlayacak. İYTE Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sami Doğanlar’ın yürütücülüğünde gerçekleştirilen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı SANTEZ programı tarafından desteklenen bu proje, Türkiye’nin tohum ihraç ederek söz sahibi ülke olmasına öncülük edecek.

İlaçsız Domates Artık Mümkün
İnovasyon Haftası'nda Üçlü Tanıtım
“İnovasyon Haftası Anadolu Buluşmaları 2015” kapsamında düzenlenen “İnovasyon Haftası İzmir” etkinliklerinde İYTE, Teknopark İzmir ve Atmosfer TTO birlikte yer aldı. İki gün boyunca 9 bin kişinin ziyaret ettiği etkinliklerde; bölgede gerçekleştirilen projeler ve girişimcilere sunulan destekler hakkında bilgi verildi.

İnovasyon Haftası'nda Üçlü Tanıtım
Campus Cup 2015’te İYTE 2. Sırada
İYTE Su Üstü Sporları Topluluğu, bu yıl 7.si düzenlenen ve yalnızca üniversite öğrencilerinin katılabildiği MIYC Campus Cup 2015 yarışında IRC-2 kategorisinde ikincilik kupası almayı başardı. Marmaris Koyu’nda 13-15 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen MIYC Campus Cup 2015 yarışlarına 20’den fazla üniversite takımı katılımda bulunmuştur.

Campus Cup 2015’te İYTE 2. Sırada
Tüm Haberler
Duyurular
26.03.2015 | Genel
Strateji Daire Başkanlığı 2014 Yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu
25.03.2015 | Personel
Enstitümüz Lojmanlarına Başvuru ve Süre Uzatımı Talepleri Hakkında Duyuru
23.03.2015 | Genel
İYTE Kampüsünden Canlı Yayın Hakkında Duyuru (Radyo Programı Bilgisi)
20.03.2015 | Öğrenci
2014-2015 Ara Rapor Sonrası Erasmus Öğrenim Hareketliliği Ek Hibe Dağıtım Yöntemi Duyurusu
13.03.2015 | Personel
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörlüğünden İdari Personel Alımı İlanı
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?