A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
İYTE-DEÜ Basketbol Karşılaşması
Enstitümüz Basketbol Takımı ile Dokuz Eylül Üniversitesi Basketbol Takımı, 18 Aralık 2014 Perşembe günü özel bir karşılaşma için bir araya geliyor. İYTE-DEÜ Basketbol Dostluk Maçı saat 20.00’de, Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleşecektir. Enstitümüzde özellikle basketbola gönül ve destek veren herkes bu özel karşılaşmaya davetlidir.

İYTE-DEÜ Basketbol Karşılaşması
İYTE Yeni Yıl Kokteyli
İYTE, kuruluş felsefesine uygun olarak bilimsel projelerle öne çıktığı başarılarla dolu bir yılı geride bıraktı. Bu başarıda payı olan İYTE ailesi ile birlikte, geleneksel olarak düzenlenen Yeni Yıl Kokteyli her zamanki gibi eğlence vaat ediyor. Yeni Yıl Kokteyli 25 Aralık 2014 Perşembe günü saat 15.00’te Merkezi Kafeterya’da yapılacaktır.

İYTE Yeni Yıl Kokteyli
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 19 Aralık 2014 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Lisansüstü öğrenci alacak programlar ve başvuru ile ilgili bilgileri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
Tüm Etkinlikler
Haberler
Diploma Eki Etiketi Ödül Töreni
Avrupa Kredi Transfer Sistemi Etiketi (AKTS), Diploma Eki (DE) ve Erasmus Kalite Etiketi Ödül Töreni 17 Aralık 2014 tarihinde Ankara'da gerçekleştirildi. Yükseköğretim Kurumu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu 1. Müsteşarı Francois Begeot ve Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Mesut Kamiloğlu'nun katılımlarıyla gerçekleştirilen törende Enstitümüze yeniden Diploma Eki Etiketi’ni getiren ödülü, İYTE adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sedat Akkurt aldı.

Diploma Eki Etiketi Ödül Töreni
Öğrenci Konseyi Başkanlığında Bayrak Değişimi
İYTE Öğrenci Konsey Başkanlığını 28 Kasım 2012 tarihinden bu yana yürüten Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü öğrencisi Oğuz Çomakoğlu, görevini 25 Kasım 2014 tarihinde yapılan seçimle, 2 yıllığına Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencisi Tutku Ufuk Demir’e devretti.

Öğrenci Konseyi Başkanlığında Bayrak Değişimi
İYTE ve İZÜ Dostluk Maçı Yaptı
Enstitümüz Voleybol Takımı ile İzmir Üniversitesi Voleybol Takımı, 8 Aralık 2014 tarihinde coşkulu bir dostluk maçı yaptı. İYTE-İZÜ Voleybol Dostluk Maçı saat 20.00’de, Gürsel AKSEL Spor Salonunda gerçekleşti. Her iki üniversite öğrencilerinin desteklediği karşılaşma, İzmir Üniversitesi’nin 3-1’lik galibiyetiyle sona erdi. Zamanını spora ayıran her iki takıma da teşekkürler.

İYTE ve İZÜ Dostluk Maçı Yaptı
Tüm Haberler
Duyurular
17.12.2014 | Öğrenci
6569 Sayılı Kanundan Yararlanarak Yeniden Öğrenime Başlayacak Öğrencilerin Dikkatine!
02.12.2014 | Genel
DEÜ İZİSYÖM'den Dünya Dağlar Günü Hakkında Duyuru
25.11.2014 | Genel
Erciyes Üniversitesi PTE Academic Resmi Test Merkezi İle İlgili Duyuru
14.11.2014 | Akademik
Ege Üniversitesi Nükleer Bilimler Enstitüsü 2014- 2015 Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Seminer Programı
23.10.2014 | Genel
Enstitümüz Yabancı Diller Yüksekokuluna Yarı Zamanlı Okutman Alınacaktır
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?