A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Oryantasyon 2017 (Tarih Değişikliği)
Yeni kayıt yaptıran lisans öğrencilerine; Enstitü’yü tanıtmak amacıyla oryantasyon eğitimi verilecek. Öğrencilerin İYTE’nin akademik ve sosyal hayatına uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla yapılan etkinlik, 3 Ekim 2017 (Salı) tarihinde Prof. Dr. Erdal Saygın Amfisinde yapılacak.

Oryantasyon 2017 (Tarih Değişikliği)
12. Ulusal Akustik Kongre ve Sergisi
12. Ulusal Akustik Kongre ve Sergisi 14-15 Eylül 2017 tarihlerinde İYTE Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Kuruluşunun 25. yılını kutlayan Türk Akustik Derneği’nin düzenlediği bu kongrenin amacı, ülkemizde akustiğin değişik alanlarında çalışan ve araştırma yapan kişileri bir araya getirmek, karşılıklı bilgi aktarımı sağlamaktır.

12. Ulusal Akustik Kongre ve Sergisi
Rüzgar Enerjisi Temelleri Eğitimi
İYTESEM’de Rüzgar Enerjisi Temelleri Eğitimi verilecek. Eğitmenler, İYTE Mühendislik Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ferhat Bingöl ve Borusan EnBW Enerji Yatırımları ve Üretim AŞ Rüzgar ve Güneş Mühendislik Müdürü Dr. Ö. Emre Orhan tarafından 15-16 Eylül’de verilecek eğitimlerin konu başlıkları aşağıda listelenmiştir.

Rüzgar Enerjisi Temelleri Eğitimi
Tüm Etkinlikler
Haberler
İYTE, Araştırma Üniversiteleri Listesinde
İYTE, Türkiye’deki ilk on “Araştırma Üniversitesi” listesine girme başarısı gösterdi. Tematik üniversite modelini belirleyen YÖK, üniversiteleri kuruluş amaçları ve gelişme stratejilerine göre sınıflandırdı. Bir süredir bu alanda çalışma yürüten YÖK, araştırma üniversitesi olarak sınıflandırılan ilk on üniversiteyi belirledi.

İYTE, Araştırma Üniversiteleri Listesinde
Lisansüstü Kayıtlar Tamamlandı
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde lisansüstü eğitim almak için başvuran öğrencilerin kayıtları tamamlandı. Kayıtlar, Merkezi Kafeteryada özel olarak hazırlanan salonda iki gün sürdü. Times Higher Education (THE) tarafından yapılan 2016-2017 Dünya Üniversite Sıralamasında yer alma başarısı gösteren İYTE’ye uzmanlaşmak için başvuran 376 kişiden 265 kişi kabul edildi.

Lisansüstü Kayıtlar Tamamlandı
“İnovasyon Rastgele Olan Bir Şey Değildir”
HacknBreak Açık İnovasyon Kapanış Konferansında konuşan Rektör Prof. Dr. Mustafa Güden “İnovasyon rastgele olan bir şey değildir. Bir konu üzerinde çok uzun zaman çalışırsınız, inovasyon, o çalışmanın son çıktısıdır” dedi. Rektör Güden, Hackn Break HacknBreak Açık İnovasyon Kampının Konferansında yaptığı konuşmasına organizasyonda emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ederek başladı.

“İnovasyon Rastgele Olan Bir Şey Değildir”
Tüm Haberler
Duyurular
26.09.2017 | Öğrenci
2017-2018 Lisansüstü Güz Yarıyılı Özel Öğrenci Yeni Kayıt Duyurusu
22.09.2017 | Öğrenci
YDYO Bünyesinde Açılan Seçmeli Derslere Ön Koşul Şartı
21.09.2017 | Öğrenci
2017-2018 Akademik Yılı 12 Eylül İngilizce Yeterlik Sonuçları
18.09.2017 | Personel
Enstitümüz Öğretim Üyesi Alımına İlişkin İlan
14.09.2017 | Öğrenci
2017-2018 LYS Ek Yerleştirme Kayıt Duyurusu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?