A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 13 Haziran 2014 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Başvuru, mülakat tarihi ve yerleri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
Jeotermal Enerji: Sürdürülebilirlik-Yenilenebilirlik
Enstitümüz Jeotermal Enerji Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin etkinlikleri kapsamında 28 Nisan 2014 tarihinde saat 15.30'da, Makina Mühendisliği Bölümü seminer salonunda, Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nden Prof. Dr. Mahmut Parlaktuna tarafından "Jeotermal Enerji: Sürdürülebilirlik-Yenilenebilirlik" isimli bir seminer verilecektir.

Jeotermal Enerji: Sürdürülebilirlik-Yenilenebilirlik
ICTP-ECAR Açılış Konferansı
İYTE ve ICTP işbirliği ile kurulmakta olan uluslararası araştırma merkezi ICTP-ECAR, 5-7 Mayıs 2014 tarihleri arasında Kütüphane Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek açılış konferansı ile faaliyetlerine başlıyor. ICTP-ECAR Yönetim Kurulu ve Bilim Kurulu üyelerinin, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda önemli bilim insanının da katılımı ile gerçekleşecek olan konferansta ICTP-ECAR’ın yapısı, işleyişi, Türkiye’ye ve çevre ülkelere kazandıracakları ve çalışma alanları tartışılacak.

ICTP-ECAR Açılış Konferansı
Tüm Etkinlikler
Haberler
23 Nisan Kutlama Mesajı
TBMM’nin kuruluş tarihi olan 23 Nisan 1920, aynı zamanda egemenliğin kayıtsız şartsız halka verildiği ulusal tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisidir. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve egemenliğimizin simgesi olan TBMM’nin 94. kuruluş yıl dönümünü kutlarım.

23 Nisan Kutlama Mesajı
İYTE’de 2. Savunma Sanayii Paneli Yapıldı
Enstitümüz Girişim Topluluğu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Savunma Sanayii ve Havacılık Paneli, Türkiye’nin önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleşti. İYTE Girişim Topluluğu üyesi Yakup Aydın panelin amacını şöyle anlattı: “Savunma sanayii ve havacılık alanındaki gelişmelerin yakından takip edilmesi ve edineceğimiz bilgiler ışığında geleceğimizi şekillendirmeyi hedeflemekteyiz.”

İYTE’de 2. Savunma Sanayii Paneli Yapıldı
50. Kütüphane Haftası İYTE’de Kutlandı
Nisan ayının ilk haftasında bu yıl 50’ncisi kutlanan Kütüphane Haftası etkinliği, İYTE Kütüphane Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan bir organizasyonla 3 Nisan 2014 tarihinde kutlandı. Kütüphane Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerle kitap okumanın önemi vurgulandı. “Nerelerde kitap okunmaz” temalı serginin açılışıyla başlayan törene öğrenciler ilgi gösterdi.

50. Kütüphane Haftası İYTE’de Kutlandı
Tüm Haberler
Duyurular
24.04.2014 | Öğrenci
2014-2015 Akademik Yılı Lisans Programlarına Uluslararası Öğrenci Başvuru İlanı
18.04.2014 | Öğrenci
2014 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Yerleştirme Sonuçları
15.04.2014 | Öğrenci
İYTE Windsurf Takımı Eğitimleri Hakkında Duyuru
14.04.2014 | Öğrenci
İYTE'ye Lisansüstü Başvuru Zamanı
14.04.2014 | Öğrenci
Erasmus Bilgilendirme Toplantısı
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?