A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
İYTE Halk Dansları Topluluğu Sahnede
İYTE Halk Dansları Topluluğu tarafından hazırlanan halk oyunları gecesi İzmir ve Urla’da olmak üzere iki ayrı tarihte düzenlenecek. 15 Mayıs 2015 tarihinde Urla Türk Kadınlar Birliği Organizasyonunda sahne alacak olan Topluluk, gecede; İzmir, Muğla, Zeybek, Halay, Horon, Üsküp ve Kafkas Danslarından bir demet sunacak. Urla Hakan Çeken Salonunda yapılan gösterinin ardından, 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü DEÜ Sabancı Kültür Sarayında da bir gösteri sahneleyecek.

İYTE Halk Dansları Topluluğu Sahnede
İYTE’liler 4.Proje Sergi ve Yarışmasında
Her yıl Ege Bölgesi’nde yer alan üniversitelerin Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bölümleri tarafından düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Sergisi’nin dördüncüsü, 23 Mayıs 2015 tarihinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı Kültürpark - Hol 1/A’ da gerçekleştirilecek. İYTE’den Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencileri, toplamda 37 projeyle etkinliğe katılacak.

İYTE’liler 4.Proje Sergi ve Yarışmasında
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 12 Haziran 2015 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Başvuru, mülakat tarihi ve yerleri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
Tüm Etkinlikler
Haberler
Araştırma Görevlimizden Büyük Başarı
Çocukluk yaşlarında başladığı yüzme sporuna, uzun bir dönem ara verse de son birkaç ay içerisinde sıkı bir şekilde tekrar başlayan İYTE Matematik Bölümü Araştırma Görevlisi Şengül Nalcı Tümer, AQUAMASTERS ve Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından 16 - 19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Masterlar Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası ve Uluslararası Açık Su ORKA Maratonu’nda, 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.

Araştırma Görevlimizden Büyük Başarı
Mezunlarımız 4. Kez Buluştu
İYTE Mezunları Derneği (İYTEMED), 16 Mayıs 2015 tarihinde düzenlediği Mezunlar Günü etkinliğiyle yurt içi ve yurt dışındaki İYTE mezunlarını dördüncü kez buluşturdu. Kütüphane Gösteri Merkezi’nde yapılan Mezunlar Günü etkinliğine Rektör Prof. Dr. Mustafa Güden, Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Özçelik, SKS Daire Başkanı Bahattin Tayanç, İYTEMED Başkanı Aykut Hocaoğlu ve çok sayıda mezun katıldı.

Mezunlarımız 4. Kez Buluştu
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Köksal’a TÜBA GEBİP Üstün Başarı Ödülü
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA), Enstitümüz Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Köksal’ı “makromoleküler X-ışını kristalografisi ve yapısal biyoloji” konusundaki uluslararası düzeyde üstün nitelikli bilimsel çalışmaları nedeniyle Yaşam Bilimleri dalında 2015 yılı ‘Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı Ödülü’ne (GEBİP) layık gördü.

Yrd. Doç. Dr. Mustafa Köksal’a TÜBA GEBİP Üstün Başarı Ödülü
Tüm Haberler
Duyurular
22.05.2015 | Akademik
Enstitümüz Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Alımına İlişkin İlan
21.05.2015 | Akademik
Yeni Kurulan İYTE Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü İçin Yardımcı Doçent ve Doçent Başvuru Çağrısı
20.05.2015 | Genel
Şiddet ve İnsan Hakları Çalıştayı Duyurusu
05.05.2015 | Genel
Kütüphane Gösteri Merkezinde Afet ve Acil Durum Eğitimi-Yangın Eğitimi Yapılacaktır
04.05.2015 | Genel
Enstitümüz'e Uluslararası Ziyaretler Sürüyor
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?