A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Catalysis and Sensing for Health
Royal Society of Chemistry tarafından 7-11 Eylül 2015 tarihleri arasında dört aşamalı olarak yapılması planlanan “Turkey Symposium Series: Catalysis and Sensing for Health” sempozyumu 8 Eylül 2015 tarihinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Sözlü sunumların yanı sıra diğer katılımcıların bildiri sunmalarına yönelik poster oturumunun da gerçekleştirileceği Sempozyumda, araştırmacılara yönelik burs ve ortak çalışma olanakları konuşulacaktır.

Catalysis and Sensing for Health
Uluslararası Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu ve Sergisi
Uluslararası Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu ve Sergisi (International Porous and Powder Materials Symposium, PPM 2015) 15-18 Eylül 2015 tarihleri arasında İzmir-Çeşme Ilıca Otel Spa & Welness Resort Hotel'de yapılacaktır. PPM2015 İYTE’nin farklı bölümlerden öğretim üyelerinin oluşturduğu bir organizasyon komitesi tarafından düzenlenmektedir. İlki 2013 yılında PPM 2013 adı altında gerçekleştirilen sempozyuma, yaklaşık 50 ülkeden 700'den fazla kişi katılmıştır.

Uluslararası Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu ve Sergisi
Başlarken Ne, Nerede, Nasıl?
Öğrenciler, İYTE’ye başlarken ne, nerede ve nasılı doğru kanallardan öğrenmek için ilk gün oryantasyon eğitimi alacak. Yeni kayıt yaptıran lisans öğrencilerine; Enstitüyü tanıtmak amacıyla oryantasyon eğitimi verilecek. Öğrencilerin İYTE’nin akademik ve sosyal hayatına uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla yapılan etkinlik, 30 Eylül 2015 tarihinde Prof. Dr. Erdal Saygın Amfisinde düzenlenecek.

Başlarken Ne, Nerede, Nasıl?
Tüm Etkinlikler
Haberler
Rektörümüzün 30 Ağustos Mesajı
Ulusal bağımsızlığımızı kazandıran ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasını sağlayan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı 93.yıl dönümünde kıvançla, coşkuyla kutluyorum. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi şükran ve rahmetle anıyorum.

Rektörümüzün 30 Ağustos Mesajı
İYTE Mezunundan Büyük Başarı
İzmir Konak Belediyesinin Yenişehir'deki kapalı pazaryerinin yerine inşa edeceği yeni hizmet binası için düzenlenen “Serbest Ulusal Tek Kademeli Mimari Proje Yarışması” sonuçlandı. Şartnamesi hazırlanırken sivil toplum örgütleri, mahalle sakinleri ve meslek odalarının da görüşünün alındığı proje yarışmasını Enstitümüzden 2006 yılında mezun olan Mimar Mehmet Ziya İmren ile Mehmet Şefik Yasavul kazandı. Mezunumuz Mehmet Ziya İmren’i başarısından dolayı tebrik ediyoruz.

İYTE Mezunundan Büyük Başarı
İYTE Bülten’in Yeni Sayısı Çıktı
İYTE Bülten’in 22. Sayısı çıktı. Nisan – Mayıs – Haziran aylarını kapsayan dergide, İYTE’de gerçekleşen kongre, çalıştay, sergi gibi bilimsel etkinliklerin yanı sıra öğrenci topluluklarının kültürel ve sosyal etkinliklerine de yer veriliyor. İYTE’de yaşanan gelişmelerin haberlerinden oluşan derginin pdf formatına haberimizin içinden ulaşabilirsiniz.

İYTE Bülten’in Yeni Sayısı Çıktı
Tüm Haberler
Duyurular
24.08.2015 | Öğrenci
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı için Kabul Alan Yabancı Uyruklu Öğrenci Listesi
20.08.2015 | Akademik
Enstitümüz Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Alımına İlişkin İlan
20.08.2015 | Akademik
Enstitümüz Rektörlük Uzman (Uluslararası İlişkiler Ofisinde istihdam edilmek üzere) Alımına İlişkin İlan
19.08.2015 | Genel
Eğitimde FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015
27.07.2015 | Öğrenci
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Yerleştirme Puanı ile Yatay Geçiş Duyurusu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?