A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 12 Haziran 2015 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Başvuru, mülakat tarihi ve yerleri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
İYTE Kampüsünde Av Zamanı
Kampüs Avı, Sitoplazma Bilim ve Teknoloji Araştırma Merkezi – İYTE İnovasyon Topluluğu iş birliği ile şenlik haftasında, İYTE kampüsünde gerçekleştirilecek interaktif bir açık hava yarışmasıdır. Dünya'nın en büyük 3. kampüs alanına sahip olan kampüsümüzde 11-15 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleşecek bu etkinlik; tüm yarışmacılarla takım çalışması, fikir yürütme ve orienteering yetenekleriniz sınama fırsatı sunacaktır.

İYTE Kampüsünde Av Zamanı
17. İYTE Bahar Şenliği
İYTE’nin, 12-13-14 Mayıs 2015 tarihlerinde 17.sini düzenleyecek olduğu Bahar Şenliği için geri sayım başladı. İYTE'li öğrenciler, akademik ve idari personeli ile 3 gün sürecek şenlik boyunca, birbirinden eğlenceli etkinlikler, spor turnuvaları, yarışmalar, dinletiler, tiyatro ve dans gösterileri ve akşam konserleriyle bir yılın yorgunluğunu atmaya hazırlanıyor. Yoğun bir hazırlıkla sürdürülen bu renkli organizasyona, bahar coşkusuna, davet ediyoruz.

17. İYTE Bahar Şenliği
Tüm Etkinlikler
Haberler
İYTE- İKHB İş Birliği Protokolü
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ve İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği (İKKH) arasında bilimsel araştırma, hizmet, ürün ve sağlık teknolojilerinin geliştirilmesine olanak sağlayacak protokol 30 Nisan 2015 tarihinde (bugün) imzalandı. Bu protokol aracılığıyla, İzmir kamu hastanelerinin klinik birikimi ve ihtiyaçları İYTE’nin geliştirdiği teknolojiler ile birleştirilerek sağlık sektöründe inovatif çözümler üretilecek.

İYTE- İKHB İş Birliği Protokolü
İYTE’ye Altın Madalya
İYTE Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Devrim Pesen Okvur, 43. Cenevre Uluslararası Buluş Fuarı’nda altın madalya kazandı. Cenevre Buluş Fuarı’na katılması için Türkiye’den seçilen üç isimden bir olan İYTE Öğretim Üyesi Doç. Dr. Devrim Pesen Okvur, “Hücre biyolojisinde uzaklığa bağlı etkileşimlerin araştırılması için mikroakışkan cihaz” buluşu ile altın madalya kazanmaya hak kazandı.

İYTE’ye Altın Madalya
Giyilebilir Biçimler Atölyesi
Kurulma çalışmaları devam eden “Sanat Üretim Topluluğu” yaratıcı görsel zanaatlar üzerine çalışmalar yürüten deneysel bir atölyedir. Topluluk, Mimarlık Fakültesi öğrencileri Müge Yüksel ve İdriz Mumcu yürütücülüğünde ilk etkinliğini, “Giyilebilir Biçimler” atölyesini gerçekleştirdi. Mimarlık Fakültesi giriş katında gezilip görülebilecek olan sergi İYTE’lilere, tasarımda yeni ve yaratıcı fikirlere farklı bir gözle bakmayı sunuyor.

Giyilebilir Biçimler Atölyesi
Tüm Haberler
Duyurular
05.05.2015 | Genel
Kütüphane Gösteri Merkezinde Afet ve Acil Durum Eğitimi-Yangın Eğitimi Yapılacaktır
04.05.2015 | Genel
Enstitümüz'e Uluslararası Ziyaretler Sürüyor
29.04.2015 | Genel
2014 Yılı Faaliyet Raporu Duyurusu
24.04.2015 | Akademik
T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kümelenme Destek Programı Duyurusu
24.04.2015 | Akademik
İYTE ile Kuzey Kamu Hasteneleri Birliği Arasında İş Birliği Protokolü İmzalanması Hakkında Duyuru
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?