A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2016- 2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 23 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Lisansüstü öğrenci alacak programlar ve başvuru ile ilgili bilgileri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
3+1 Başlıyor
Teknopark İzmir tarafından kurgulanan, 3 girişimci ve 1 akademisyenin çalışmalarını anlatarak yeni işbirliklerine kapı aralayacağı 3+1 başlıyor. 14 Aralık 2016 günü başlayacak etkinlikte, DVL Ar-Ge Mühendislik’ten Armağan Ergün, Dijitoy Interaktif Teknolojiler’den Can Erçelebi ve Turtela Teknoloji Çözümleri’nden Elif Saygı Bavunoğlu konuk girişimciler olarak çalışmalarını anlatacak.

3+1 Başlıyor
Fanfarchitecture Etkinlik Serisi
İYTE Mimarlık Bölümü, mimarlık disiplini otoritelerinin konuşmaları ve atölye çalışmalarından oluşan Fanfarchitecture etkinlik serisini düzenlemektedir. Mimarlık Fakültesi, A Blok, seminer salonunda gerçekleşecek olan organizasyonun güncel etkinlik programı ve konu başlıklarını; https://www.facebook.com/fanfarchitecture/ sayfasından takip edebilirsiniz.

Fanfarchitecture Etkinlik Serisi
Tüm Etkinlikler
Haberler
Bestemsu Özdemir ve Yiğit Kirazcı İYTE’ye Konuk Oldu
Ekranların sevilen oyuncuları Bestemsu Özdemir ve Yiğit Kirazcı bir söyleşi gerçekleştirmek için İYTE’li sinemaseverlerle buluştu. Kütüphane Gösteri Merkezinde yapılan söyleşi için salona saatler öncesinden gelen İYTEli öğrenciler, yeterli alan kalmayınca sahneye oturdu. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik 3 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

Bestemsu Özdemir ve Yiğit Kirazcı İYTE’ye Konuk Oldu
İYTE’ye İki Ödül Birden
İYTE Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Emrullahoğlu ve Moleküler Biyoloji Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Devrim Pesen Okvur, her sene TÜBA (Türkiye Bilimler Akademisi) tarafından verilen 2016 yılı Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı ödülünü kazandı. Değerli hocalarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

İYTE’ye İki Ödül Birden
IZTECH Roboleague’16 Sonuçlandı
Artık bir İYTE klasiği haline gelen “IZTECH Roboleague” robot yarışları sonuçlandı. Çeşitli illerden 200’e yakın robot ekibinin yer aldığı yarışlarda dereceye girenlere ödüller verildi. İYTE'nin aktif öğrenci topluluklarından biri olan Institute of Electric Electronic Engineers (IEEE) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen İZTECH Roboleague, ülke genelinden robot meraklılarını İYTE Kampüsünde buluşturdu.

IZTECH Roboleague’16 Sonuçlandı
Tüm Haberler
Duyurular
08.12.2016 | Genel
Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü Anabilim Dallarına Araştırma Görevlisi Alımı Ön Değerlendirme Sonuçları
05.12.2016 | Genel
Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü Anabilim Dalları Araştırma Görevlisi Kadrolarının Yazılı Giriş Sınavlarının Tarih ve Yerleri
24.11.2016 | Akademik
2016- 2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alımı Başvuruları
14.11.2016 | Akademik
Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü Anabilim Dalları Araştırma Görevlisi Kadro İlanı Güncellenmiştir (Yabancı Dil Şartları)
02.11.2016 | Öğrenci
Yemek Bursu Almaya Hak Kazanan Öğrenciler
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?