A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programlara başvurular başladı. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 22 Aralık 2015 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Lisansüstü öğrenci alacak programlar ve başvuru ile ilgili bilgileri gösteren internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
Fanfarchitecture Etkinlikleri İYTE’de
İYTE Mimarlık Bölümü, mimarlık disiplini otoritelerinin konuşmaları ve atölye çalısmalarından oluşan Fanfarchitecture Etkinlik Serisi’ni düzenlemektedir. İlki 15 Ekim’de, ikincisi 5 Kasım’da, yapılan etkinliğin; üçüncüsü 3 Aralık 2015 tarihinde Mimarlık Fakültesi A Blok Seminer Salonunda gerçekleştirilecektir. Organizasyonun konukları Aisha Melodie Hassan ve Dr. And Akman olacaktır. Konuya ilgi duyan herkes bu etkinliğe davetlidir.

Fanfarchitecture Etkinlikleri İYTE’de
İYTE TAMİKAM Konuşmaları
19 Kasım 2015 tarihinde açılışı yapılan ve Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uğur Tanyeli’nin “Tekinsizlik Mekânı Olarak Metropol” konulu konferansıyla ilk etkinliğini gerçekleştiren İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Tasarım, Mimarlık ve Kent Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (TAMİKAM) söyleşilerine devam ediyor.

İYTE TAMİKAM Konuşmaları
Tüm Etkinlikler
Haberler
Yazılım Yarışmasında 2.lik Ödülü İYTE’nin
İYTE Yazılım Topluluğu öğrencileri Hackathon Yarışmasında finale kalmayı başaran tek üniversite öğrencileri olarak 2.lik ödülünü kazandı. Yarışmaya If Hack adlı takımla katılan İYTE Bilgisayar Mühendisliği öğrencileri M.E. Yavuzhan Karayiğit ve Özgür Fırat Çınar 5.000 TL değerindeki ödülü almaya hak kazandı.

Yazılım Yarışmasında 2.lik Ödülü İYTE’nin
İYTE Kampüsüne 30 Bisiklet
Sağlık Bakanlığı’nın “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından İYTE’ye 30 adet bisiklet teslim edildi. 25 Kasım 2015 tarihinde Konak Meydanı’nda gerçekleştirilen teslim töreniyle İYTE Kampüsünde öğrenciler tarafından kullanılmak üzere 30 adet bisikleti Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ahmet Eroğlu, SKS Daire Başkanı Bahattin Tayanç ve öğrenciler teslim aldı.

İYTE Kampüsüne 30 Bisiklet
İYTE’de İşbaşı Eğitim Programı Başladı
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) uzmanları işbaşı eğitim programını anlattı. İYTE Mimarlık Fakültesi Seminer Salonunda yapılan bilgilendirme toplantısında işbaşı eğitim programının İYTE’li öğrencilere sağladığı avantajlar aktarıldı. İŞKUR İzmir Bölge Müdürlüğünden İş ve Meslek Danışmanı Serap Çelebi - Hasret Türkmen ve İşe Yerleştirme Bölge Şefi Ayşe Aktop’un konuşmacı olarak katıldığı toplantı 26 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

İYTE’de İşbaşı Eğitim Programı Başladı
Tüm Haberler
Duyurular
30.11.2015 | Personel
Enstitümüz Birimlerine ait Öğretim Üyesi Alımına İlişkin İlan
16.11.2015 | Akademik
Enstitümüz Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü Araştırma Görevlisi Alımına İlişkin İlan
16.11.2015 | Akademik
Enstitümüz Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü Uzman Alımına İlişkin İlan
16.10.2015 | Genel
8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı
12.10.2015 | Genel
Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimi
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?