A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
2018 Erasmus (+) Staj Hareketliliği Başvuruları
2018 Erasmus (+) Staj Hareketliliği Başvuruları, 29 Ocak-20 Şubat 2018 tarihleri arasında çevrimiçi olarak (internet üzerinden) alınacaktır. Formun, Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından alınan çıktısına 27 Şubat 2018 tarihine kadar imza atmanız gerekmektedir.

2018 Erasmus (+) Staj Hareketliliği Başvuruları
2018 Erasmus (+) Öğrenim Hareketliliği Başvuruları
2018-2019 Erasmus (+) Döneminde Öğrenim Hareketliliği kapsamında anlaşmalı olunan üniversitelerde öğrenim görmek isteyen öğrencilerimiz başvurularını 29 Ocak 2018 – 20 Şubat 2018 tarihleri arasında ONLINE olarak yapacaklardır. Online başvuru formunun doldurulması başvuru için yeterli olup, basılı kopya istenmemektedir.

2018 Erasmus (+) Öğrenim Hareketliliği Başvuruları
StartUP Etkinliği
JoIN, Teknopark İzmir'in ön kuluçka girişimcileri ile öğrencileri buluşturan bir platformdur. Bu platformda ön kuluçka girişimcileri iş fikirlerini anlatır ve ekiplerindeki eksik kişilerden bahsederler. Katılımcı öğrenciler yetenekleri doğrultusunda bu ekiplere katılmak için girişimcilerle network kokteylinde tanışır ve anlaşırlar.

StartUP Etkinliği
Tüm Etkinlikler
Haberler
İYTE, Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksinde Başarısını Sürdürdü
“Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Yetkinliği” kategorisinde 1. olan İYTE, Türkiye’nin En Girişimci ve Yenilikçi Üniversiteleri sıralamasında ilk ondaki yerini korudu. TÜBİTAK’ta düzenlenen basın toplantısıyla Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından açıklanan 2017 yılı En Girişimci ve Yenilikçi Üniversiteler Endeksinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, önceki yıllarda gösterdiği başarıyı sürdürdü

İYTE, Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksinde Başarısını Sürdürdü
Ödüllü Projeler
İYTE’den beş öğretim üyesi Türkiye Bilimler Akademisi’nin 2017 yılı Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı Ödülü’nü (TÜBA-GEBİP) aldı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından verilen 2017 Sedat Simavi ödüllerinde temel bilimler ve mühendislik kategorisindeki ödüle yine İYTE’nin bir başka öğretim üyesi layık görüldü.

Ödüllü Projeler
ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N.PARLAR Eğitim ve Araştırma Vakfı Ödülü
İYTE Fotonik Bölümü Öğretim Üyesi Hasan Şahin “2017 Yılı ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N.PARLAR Eğitim ve Araştırma Vakfı Araştırma Teşvik Ödülü”nü kazandı. Doç. Dr. Hasan Şahin "Nano-ölçek Malzemelerin Elektronik, Manyetik, Kuantum Transport, Fononik ve Optik Özelliklerinin Kuramsal ve Deneysel İncelenmesi” üzerine gerçekleştirdiği çalışmalar ile bu ödülü almaya hak kazandı.

ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N.PARLAR Eğitim ve Araştırma Vakfı Ödülü
Tüm Haberler
Duyurular
17.01.2018 | Personel
28/12/2017 Tarihinde İlan Edilen Enstitümüz Rektörlük Uzman Kadrosu Ön Değerlendirme Sonuçları
16.01.2018 | Akademik
Fen Fakültesi Araştırma Görevlisi Alımına İlişkin Ön Değerlendirme Sonuçları
15.01.2018 | Personel
22/12/2017 Tarihinde İlan Edilen Enstitümüz 6. ve 7. Derece Okutman İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları
09.01.2018 | Personel
İYTE Lojmanları İçin Başvuru İlanı
29.05.2017 | Genel
İYTE Kurumsal İç Değerlendirme Raporu
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?