A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Türkiye'nin İlk Açık İnovasyon Kampı
Türkiye'nin İlk “Açık İnovasyon Kampı” 20-27 Ağustos 2016 tarihleri arasında Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirilecek. HacknBreak; inovatif düşünen, tasarlayan ve üreten farklı disiplinleri buluşturacak. Kamp süresince başarılı bulunacak fikirler, kurumsal yöneticiler ve yatırımcılar tarafından değerlendirilecek.

Türkiye'nin İlk Açık İnovasyon Kampı
12. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK2016)
12. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK2016) 23-26 Ağustos 2016 tarihlerinde Wyndham Grand İzmir’de gerçekleşecektir. 1994 yılında yapılan ilk kongreden bu yana her iki yılda bir ülkemizin önde gelen üniversiteleri tarafından gerçekleştirilmiş olan UKMK bu yıl İYTE Kimya Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde düzenlenmektedir.

12. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK2016)
XIII. Ne Üretelim Etkinlikleri ve Proje Yarışması
Ne Üretelim Proje Yarışması 2002 yılından bugüne İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kimya Mühendisliği Bölümü tarafından her yıl düzenlenen bir proje fikir yarışmasıdır. Bu yıl; 23- 26 Ağustos 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan 12. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK2016) kapsamında, 25 Ağustos 2016 tarihinde Wyndham Grand Hotel İzmir’de gerçekleştirilecektir.

XIII. Ne Üretelim Etkinlikleri ve Proje Yarışması
Tüm Etkinlikler
Haberler
Hack’n Break Başladı
İYTE ev sahipliğinde 7 gün süresince devam edecek etkinlikte; mentör, konuşmacı, eğitmen, moderator, başarılı startup kurucuları, kamu, özel kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, akademisyen ve danışmanlardan oluşan katılımcı kitlesi yer alacak. “Daha iyi bir gelecek için mola” sloganıyla yola çıkılan etkinlik kapsamında 27 Ağustos 2016 tarihinde Açık İnovasyon Konferansı gerçekleşecek.

Hack’n Break Başladı
Yeni İYTE’liler Kayıt Yaptırdı
2016-2017 akademik yılı için üniversite okumaya hak kazanan öğrencilerin kayıtları büyük bir ölçüde tamamlandı. Fen, Mimarlık ve Mühendislik olmak üzere 3 fakülteden oluşan İYTE’de, tüm kontenjanlar yüzde yüz doldu. İYTE Merkezi Kafeteryadaki kayıt merkezine kayıt yaptırmak için ilk günden itibaren aileleriyle birlikte gelen öğrenciler, istedikleri bölümü kazanmanın sevinci içindeydi.

Yeni İYTE’liler Kayıt Yaptırdı
İYTE’li Ekip Ödül Aldı
İYTE Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Koray Velibeyoğlu ile İYTE mezunları ekip başı mimar M.Ziya İmren, Y.Şehir Plancısı Hamidreza Yazdani, Kıvılcım Duruk ve Orhan Asan’ın da içinde olduğu proje ekibi, Sivas Kızılırmak ve Çevresi Fikir Projesi Yarışmasında Eşdeğer Mansiyon ödülünü kazandı.

İYTE’li Ekip Ödül Aldı
Tüm Haberler
Duyurular
23.08.2016 | Personel
Görevde Yükselme Sözlü Sınavı Yeri ve Tarihi
19.08.2016 | Personel
Görevde Yükselme Sözlü Sınavına Girecek Adayların Dikkatine
18.08.2016 | Öğrenci
Hazırlık Sınıfı Öğrencilerinin Dikkatine
16.08.2016 | Personel
Görevde Yükselme Sınav Sonuçları
10.08.2016 | Personel
Yıllık İzinlerin Yurtdışında Kullanımı
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?