A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
AB Araştırmacılar İçin İnsan Kaynakları Stratejisi Semineri
Avrupa Birliği Komisyonu tarafından İYTE’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Araştırmacılar İçin İnsan Kaynakları Stratejisi – HRS4R” programının ortak eğitim semineri 8-9 Ekim 2015 tarihlerinde İYTE Matematik Bölümünde düzenlenecektir. 22 ülkeden 80 civarında katılımcı ile gerçekleştirilecek olan eğitim seminerinin amacı, HRS4R süreçlerinin bütünsel bir bakış açısı ile gözden geçirilmesi ve uygulama ile değerlendirme aşamalarında pozitif sonuçların alınmasını kolaylaştırmaktır.

AB Araştırmacılar İçin İnsan Kaynakları Stratejisi Semineri
ICTP-ECAR Kolokyum
Enstitümüz bünyesinde geçtiğimiz yıl açılışı yapılan uluslararası araştırma merkezi ICTP-ECAR’ın 8-9 Ekim 2015 tarihlerinde yapılacak Bilim ve Yönetim kurullarının yıllık toplantısı kapsamında Prof. Dr. Gabriel Aeppli ve Nobel ödüllü Prof. Dr. Klaus von Klitzing tarafından birer kolokyum verilecektir. Sunumlar tüm ilgililerin, öğretim üyeleri ve öğrencilerin katılımına açıktır.

ICTP-ECAR Kolokyum
Köprü Günleri 2015
TÜBİTAK iş birliği ile İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Teknopark İzmir ve Atmosfer Teknoloji Transfer Ofisi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek “Köprü Günleri 2015” etkinliği 12-13 Ekim 2015 tarihlerinde Hilton İzmir’de gerçekleşecektir. Bu yıl ana teması “H2020’de Üniversite-Sanayi İş birlikleri” olan “Köprü Günleri 2015” etkinliğinin birinci gününde uluslararası projelerdeki/iş birliklerindeki başarı hikayeleri, yapılan hatalar ve deneyimler paylaşılacaktır.

Köprü Günleri 2015
Tüm Etkinlikler
Haberler
ICTP-ECAR LHC Fiziği Konferansı Yapıldı
LHC’deki CMS deneyi üyesi olan ODTÜ ve IPM’in (İran) iş birliği ile ICTP-ECAR ev sahipliğinde İYTE’de düzenlenen konferansta Büyük Hadron Çarpıştırıcısındaki deneylerin (CMS, ATLAS ve ALICE) durumu ve elde ettikleri fizik sonuçları tartışıldı. Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda yetkin araştırmacıyı bir araya getiren konferans, 29 Eylül – 3 Ekim tarihlerinde Kütüphane Gösteri Merkezinde yapıldı.

ICTP-ECAR LHC Fiziği Konferansı Yapıldı
Toplumsal Sorumluluk Projeleri Katılım Çağrısı
İYTE Toplumsal Sorumluluk Proje Koordinatörlüğü olarak bu Güz Döneminde de proje çeşitliliğini ve İYTE_Gönüllüleri sayısını arttırarak toplumsal sorumluluk projelerine devam ediyoruz. Bu duyuru ile tüm hazırlık, lisans ve lisansüstü öğrencilerimizi ve akademik ve idari personelimizi ilk çağrı için 7 Ekim Çarşamba gününe kadar İYTE_Gönüllüsü olmaya ve Toplumsal Sorumluluk Projelerine katılmaları için çağrıda bulunuyoruz.

Toplumsal Sorumluluk Projeleri Katılım Çağrısı
İYTE Ders Başı Yaptı
İYTE, 2015-2016Akademik Yılına, “Oryantasyon Etkinliği” ile başladı. Yeni kayıt yaptıran lisans öğrencilerine Enstitüyü tanıtmak amacıyla Prof. Dr. Erdal Saygın Amfisinde oryantasyon eğitimi verildi. Öğrenciler, akademik ve idari konularda bilgi edinirken, üniversite içinde bölüm temsilcisi araştırma görevlileriyle katıldıkları turda akademik programlar hakkında bilgi aldı.

İYTE Ders Başı Yaptı
Tüm Haberler
Duyurular
05.10.2015 | Öğrenci
İYTE Yemek Bursu Başvurusu Hakkında Duyuru
02.10.2015 | Öğrenci
2015-2016 Akademik Yılı Erasmus Öğrenci Öğrenim Hareketliliği Hibe Dağıtım Yöntemi ve Sonuçları
02.10.2015 | Personel
2015-2016 Erasmus Staj Hareketliliği ve Ders Verme Hareketliliği Başvuruları Hibe Dağıtımı Hakkında Duyuru
01.09.2015 | Öğrenci
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı için Kabul Alan Yabancı Uyruklu Öğrenci Listesi
31.08.2015 | Akademik
Aksaray Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi Analiz Ücretleri Hakkında Duyuru
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?