A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
8th AES 2014 Metal-Mediated Efficient Organic Synthesis
Asya ve Avrupa’dan alanında seçkin yaklaşık 30 konuşmacının katılacağı, “8th Asian-European Symposium on Metal-Mediated Efficient Organic Synthesis” İYTE’nin ev sahipliğinde 7-8 Eylül 2014 tarihinde, Ilıca Otel, Çeşme/İzmir’de düzenlenecektir. Konuşmacılar, metallerin katalitik ya da stokiyometrik olarak kullanıldığı organik reaksiyon çalışmalarını içeren yeni bulgularını katılımcılara sunacaklardır.

8th AES 2014 Metal-Mediated Efficient Organic Synthesis
XII. Ne Üretelim Yarışması 2014
"XII. Ne Üretelim? Etkinlikleri ve Proje Yarışması 2014", 11 Eylül 2014 tarihinde İYTE Gülbahçe Kampüsünde gerçekleşecektir. Geleneksel olarak İYTE Kimya Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen etkinlikler ve proje yarışması, üniversitelerin farklı bölümlerinden lisans ve lisansüstü öğrencilerine açıktır.

XII. Ne Üretelim Yarışması 2014
SATF2014 Konferans ve Sergisi
15-19 Eylül 2014 tarihleri arasında İYTE’nin ev sahipliğinde, Science and Applications of Thin Films, Conference & Exhibition (SATF 2014)” konferans ve sergisi düzenlenecektir. Ülkemizde ilk defa gerçekleştirilecek olan etkinlikte, optik ve elektronik aygıt teknolojisinin temelini oluşturan ince film bilimi alanında çalışan genç araştırmacılar, dünya genelinde bu alanda uzman bilim adamları ile tanışma ve bilgi alışverişi yapma fırsatı bulacaklardır.

SATF2014 Konferans ve Sergisi
Tüm Etkinlikler
Haberler
Kalbimiz Gazze'de Atıyor
Tüm dünyanın gözleri önünde Gazze’de insanlık dramı yaşanıyor. Filistin halkının İsrail tarafından devlet terörü ile katliama tabi tutulması asla kabul edilemez. İsrail tarafından ölümün genç, çocuk, yaşlı demeden Gazze halkı için yaşamın bir parçası haline getirilmesi İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü olarak bizleri derinden sarsmıştır.

Kalbimiz Gazze'de Atıyor
Rektörümüzün Bayram Mesajı
Bayramlar yaşam amacımızı sorguladığımız ender günlerdir. Bu günler ayrıca küslük ve kırgınlıkların giderilmesi için önemli fırsattır. Bu duygularla tüm İYTE'lilerin Ramazan Bayramı’nı kutlar, aileniz ve dostlarınızla beraber mutlu ve sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilerim.

Rektörümüzün Bayram Mesajı
Öğretim Üyelerimize FABED Üstün Başarı Ödülü
Feyzi Akkaya Bilimsel Etkinlikleri Destekleme Fonu (FABED) Bilim Kurulu, 2014 yılı üstün başarılı bilim adamlarını açıkladı. Kurul, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yusuf Baran ve Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa M. Demir’i 2014 yılı FABED Eser Tümen Üstün Başarı Ödülü’ne layık gördü.

Öğretim Üyelerimize FABED Üstün Başarı Ödülü
Tüm Haberler
Duyurular
25.07.2014 | Öğrenci
2014-2015 Merkezi Yerleştirme Puanı ile Yatay Geçiş Duyurusu
25.07.2014 | Öğrenci
Enstitümüzü Yeni Kazanan Öğrencilerimize Duyuru
22.07.2014 | Öğrenci
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı İngilizce Seviye Belirleme Sınav Sonuçları
22.07.2014 | Genel
2014-2015 Kurumlar Arası Yatay Geçiş Sınavı SBS Sonuç Listesi
21.07.2014 | Akademik
İYTE Biyomühendislik Bölümü İçin Öğretim Üyesi Çağrısı
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Uluslararas likiler Ofisi YTE Radyo İYTE'de Ne Nerede?