A-Z Liste
Site Haritası
Kolay Erişim
Etkinlikler
Lisansüstü Başvuru Zamanı
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Programlara Öğrenci Alımı başlamıştır. Başvuru için gerekli olan “Ön Kayıt Formu” ve istenen diğer belgelerle birlikte 25 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya posta yolu ile başvurulması gerekmektedir. Lisansüstü öğrenci alacak programlar ve başvuru koşulları için lütfen tıklayınız.

Lisansüstü Başvuru Zamanı
Öykü Arin Yazıcı’ya Umut Ol
İzmir'de yaşayan lösemi hastası Öykü Arin Yazıcı'ya umut olabilmek için Kızılay Kan Merkezi, Kampüse geliyor. Henüz 3,5 yaşında bir çocuk olan Öykü Arin Yazıcı’ya nadir görülen Juvenil Miyelomonositik Lösemi tanısı konuldu. Donör bulma ihtimali 10 milyonda bir ve şu ana dek 7,2 milyon kişiyle eşleşme yapılmasına rağmen eş bir donör bulunamadı.

Öykü Arin Yazıcı’ya Umut Ol
Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri Bilgi Günü
Ufuk 2020 Programı kapsamında verilen Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri (MSCA) Bilgi Günü İYTE ev sahipliğinde 'TÜBİTAK MSCA Ulusal İrtibat Noktası Sn. Tuğba Arslan Kantarcıoğlu'nun katılımıyla yapılıyor. Araştırmacıların uluslararası ve sektörler arası dolaşımına destek veren MSCA'in 2019 ve 2020 yılı çağrıları hakkında detaylı bilgi verilmesi amacıyla 17 Aralık 2018 tarihinde İYTE Gösteri Merkezinde bir etkinlik düzenlenecek.

Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri Bilgi Günü
Tüm Etkinlikler
Haberler
İzmir NIC Projesi Tanıtım Toplantısı
T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında yürütülen İzmir Network and Innovation Centre (İzmir NIC) Projesi Tanıtım Toplantısı, Teknopark İzmir İnovasyon Merkezinde yapıldı.

İzmir NIC Projesi Tanıtım Toplantısı
Urla Belediye Başkanı, Rektör Baran’ı Ziyaret Etti
Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve Başkan Yardımcısı Ziya Çamsarılıoğlu, Rektör Prof. Dr. Yusuf Baran’ı makamında ziyaret ederek İYTE Rektörü olarak atanmasından dolayı tebrik etti. Önümüzdeki süreçte iki kurum arasında yapılması olası işbirlikleri ve ortaklıklar konusunda fikir alışverişi yapılan ziyarette Rektör Baran, İYTE’nin “Türkiye’nin Teknoloji Üssü” olarak başta Urla olmak üzere bölgenin ve Türkiye’nin uluslararası alanda önemli bir markası olduğunu dile getirdi.

Urla Belediye Başkanı, Rektör Baran’ı Ziyaret Etti
ESİAD ve EGİAD Yönetim Kurulu Başkanları İYTE'de
ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Sivri ve EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Buğra İlter, İYTE Rektör'ü Prof.Dr. Yusuf Baran'ı makamında ziyaret ederek kendisine, yeni görevinde başarılar diledi. ESİAD ve EGİAD yönetim kurulu başkanlarına ziyaretleri için teşekkür eden Rektör Baran, İYTE'nin "Türkiye'nin Teknoloji Üssü" olmasının, burada gerçekleşecek ar-ge çalışmaları ve projelerin, bölge ve ülke insanına katacağı avantajlardan bahsetti.

ESİAD ve EGİAD Yönetim Kurulu Başkanları İYTE'de
Tüm Haberler
Duyurular
Tüm Duyurular
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Instagram
Rss
İYTE Mobile iPhone App Download


İhaleler
Tüm İhaleler
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi İYTE Web Mail İYTE Kütüphane Mezunlar Nerede İYTE Bülten İZTEKGEB Atmosfer TTO Bimer İYTE'de Ne Nerede?